5 Haziran 2010 Cumartesi

YUMURTA KABUĞUNDAN KEK KALIBI YAPIN....


Nette gezerken rastladım bu resimlere ve sizinle paylaşayım dedim.
Yumurta kabuğundan kek kalıbı olur mu demeyin...resimlerde göreceğiniz gibi yapmışlar ve olmuş işte, hem de çok şeker görünüyorlar.
Denemek isteyenler varsa buyursunlar tarif burada.
Yumurtaları yukarıdaki resimdeki gibi tepelerinden delip içini boşaltıyoruz.KAĞITLI KEK TARİFİNDEKİ GİBİ YADA HERHANGİ BİR KEK TARİFİYLE HAZIRLADIĞINIZ KEK KARIŞIMINI BU DELİKLERDEN BOŞALTARAK YUMURTA KABUKLARINI YARIYA KADAR DOLDURUYORUZ.VE PİŞİRMEK ÜZERE FIRINA VERİYORUZ. FIRINDAN ÇIKINCA NASIL MI OLUYOR?


BUYRUN HEP BERABER GÖRELİM.
İŞTE KARŞINIZDA YUMURTA KEKLERİMİZ:)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....