6 Haziran 2010 Pazar

Kasha Elbise 15 TL ve pantalon 25 TL
25 tl
Kasha marka kendinden simli kot kumaş arası pantalon, 34-36 bedene uyar. siyah renk hakim. arka cepler üzerinde siyah taş detayı vardır resimde görüldüğü gibi.Hiç giyilmemiştir.
boru paça-dar paça özelliğindedir.15 TL


KASHA marka 1-2 kez giyilen elbise. kendinden astarlıdır. iç göstermez. penye değildir. kumaşı terletmez. omuzlarındaki askılar lastiklidir. ister düşük askılı olmuzlar açıkta isterseniz resimdeki gibi giyebilirsiniz.36-38 bedene uyar

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....