5 Haziran 2010 Cumartesi

çeyizler...........ANNEM BUNU TAFTA KUMAŞ ÜZERİNE YAPTI.İLK ÖNCE DANTEL ANGLEZ YAPILIYOR Kİ BUNU BEN YAPTIM:) SONRA ONLAR ŞEKİLE GÖRE KUMAŞ ÜSTÜNE DİKİLİYOR. İÇLERİNE PUL VE KUM BONCUKLARLA İŞLEME YAPILIYOR. EPEY ZAHMETLİ YANİ. EN SON KENARLARINA İĞNE OYASI YAPTI ANNEM.
ANNEM VE TEYZEMİN BANA HEDİYELERİNDEN BİRİ DAHA. PEMBE TAFTA ÜZERİNE ALTIN RENGİ KORDONLA DANTEL ANGLEZ YAPILIP ŞEKİLE GÖRE DİKİLDİ. PUL VE BONCUKLARLA İŞLENDİ. YİNE ŞASE KENARLARINA ALTIN RENGİ KALIN KORDON GEÇİRİLDİ. BEN ÇOK SEVİYORUM BU HEDİYEMİ:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....