5 Haziran 2010 Cumartesi

BUZDOLABI SÜSLERİNİ SEVMEYEN VAR MI?


Bunlar sadece bir kaçı bu fotoyu çektikten sonra onlara yenileri eklendi.Eşim yakında bundolabı görünmeyecek diyor:)Ama ne yapayım çok seviyorum.Nereye gidersem gideyim mutlaka alırım bir tane.balayında cundaya gitmiştik dönüşte oradan siyah beyaz inekliyle turuncu kediyi almıştım.

Bu arada CUNDA ya gitmeyenler varsa mutlaka gitsinler. Ben böyle şirin bir yer görmedim. Manzara, doğa, insanları harika. Giderseniz biz her ne kadar yapamadıysak da ailece ayarlarabileceğiniz cunda sahilindeki yatlara bakın birini ayarlayıp tura çıkın. Tek sizin olacağınız bir tur harika olur. Cunda iskelesinden balık tutmayı deneyin. Bizim bagajda duran oltamız devreye girdi hemen. Fenerlerin orda oluyormuş balık. Biz iskeleden denedik ve sadece balıkları besledik. Bir de şeytan tepesi var. Gün batışı harika. Zaten feci kuyruk oluyor. Araba parkı sorun oluyor. gün battığında konvoyla tepeden aşağıya iniyorsunuz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....