26 Mart 2012 Pazartesi

YATAK KENARINA KORUYUCU

KIZIMIN ODASINI IKEA'DAN DÖŞEMİŞTİK. PERDESİ, GARDROBU, YATAĞI IKEADAN ALINDI. BEN BEYAZ MOBİLYAYA OLDUM OLASI BAYILMIŞIMDIR. GARDROBUNA STICKER YAPIŞTIRDIM. PERDESİ ÇOK UZUNDU. BEN DE KESEREK KULLANMIŞTIR. ANCAK KALAN PARÇAYI DEĞERLENDİRMEDEN DE YAPAMADIM.

HEMEN YARAK KENARINA KORUYUCU YAPMAYI DÜŞÜNDÜM. METRE HALİNDE SATILAN ELYAFLARDAN ALIP DİKDÖRTGEN KESİP YATAK EBATINDA KESİLEN KUMAŞA GEÇİRİLDİ. KENARLARINA KURDELELER DİKİLDİ BAŞ KISMINA DA  BARDAK ALTLIĞI OLARAK SATILAN KEÇE KELEBEK VE ÇİÇEKLERLE SUTAŞI ETRAFINA SÜSLEME YAPILDI. 

DİKİLDİ DİYORUM ÇÜNKÜ BEN HENÜZ MAKİNADA DİKİŞ BİLMİYORUM. O İŞLERİ ANNEM SAĞOLSUN YAPIVERDİ. 

ANCAK EN KISA ZAMANDA BİR DİKİŞ MAKİNASI EDİLİNECEK VE DİKİŞ DİKMEK ÖĞRENİLECEK:))
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....