21 Mart 2012 Çarşamba

KAPI SÜSÜ

3 SENE ÖNCE KIZIMA DOĞUM İÇİN KAPI SÜSÜ YAPMAYA KARAR VERMİŞTİM ANCAK AYDIN BU MALZEME KONUSUNDA KISIR BİR ŞEHİR OLDUĞUNDAN STRAFOR HALKA BULAMAMIŞTIM. 
BENDE SÜNGERİ RULO YAPIP HALKA ŞEKLİNDE DİKTİM. SONRA FUŞYA RENKLİ SAKALLI YÜN DEDİKLERİ İPTEN ALIP İNCE UZUN ATKI GİBİ BİR PARÇA ÖRÜP TÜM SÜNGERİ ONUNLA KAPLAYIP DİKTİM. 
SÜSLEMELERİ İÇİN APLİKE VE PORSELEN BEBEK ALIP SİLİKON TABANCASIYLA YAPIŞTIRDIM. BUNU DA AYNI RENK ALDIĞIM TÜL ÜZERİNE DİKTİM VE İŞTE KAPI SÜSÜMÜZ HAZIR OLDU.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....