23 Mart 2012 Cuma

İNCİ KOLYEDAHA ÖNCE GEZDİĞİM BİR BLOGDA BUNA BENZER BİR KOLYE GÖRMÜŞTÜM . O SADECE YUVARLAK İNCİLERDEN YAPILMIŞTIR. BEN YAKA ŞEKLİNCE KESTİĞİM KREM RENGİ KEÇENİN ETRAFINI İPE DİZDİĞİM KÜÇÜK İNCİLERİ YAPIŞTIRDIM. VE YAPIŞABİLEN KALP VE DAMLA ŞEKLİNDEKİ İNCİLERLE TÜM İÇİNİ DOLDURDUM...
UÇLARINA DA KREM RENGİ KURDELEYİ YAPIŞTIRDIM 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....