8 Şubat 2012 Çarşamba

Yenileme-6

           Evde takılara koyacak bir düzenli yer bulamamıştım. Hangi dolaba , hangi çekmeceye koyduysam benim küçük cadı güneş'im bulup çıkarıyordu.


          Her yerden takı küpe kolye vs. toplamaktan yılan bendeniz aklına koydum. 3  kollu havlu asacağı aldım. Sevgili kocama  yatak odasına bir köşeye taktırdım. Kollardan birine yüzükleri bir kola küpeleri diğerine de kolyeleri takarak düzen oluşturdum. 


         Ama bu durumdan memnun olmayan küçük kızımı uzaktan onlara bakarken yakaladım. Sanırım ele geçirmek için hain planlar yapıyor:)) 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....