6 Şubat 2012 Pazartesi

Yenileme-5

Geçtiğimiz yaz yapılan tadilat sonrası banyo ve küçük tuvalet birleştirilmişti. tuvalet kapısı kaldırılıp duvar örülünce o duvar bana hep boş geldi. duvar alçı olmadığı için sticker de yapıştıramamıştım. ben de kendi duvarımı boyamaya karar verdim. su bazlı iç cephe boyası aldım siyah renkli. duvarın kendi rengi olan kum beji ile karıştırıp bu küllü gri gibi tonu buldum. ve duvarımı sulu boya fırçasıyla üşenmedim boyadım. modeli de daha önce yatak odası takımlarıma yapıştırdığım bahar dalından çizdim.Sonraki gün de kırtasiyeden tüp şeklindeki sıvı simli yapıştırıcılardan alıp desenin üzerine parmak yardımıyla sürdüm. ışıkta pırıl pırıl parlıyor artık duvarım. Bir de bu resimde görülen kelebekleri aldım . Kendinden yapışkanlı ve 3 boyutlu kelebekler harika oldu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....