9 Şubat 2012 Perşembe

Acı kahve- turkuaz


Oturma odam acı kahve renkli. Ben de her zaman kahve-turkuaz yada kahve-turuncu uyumunu sevmişimdir. Bu neden le kahve -turkuaz uyumunu seçtim ve uzun zaman önce ilk yastıklarla başladım. Salı pazarındaki parça kumaş satan tezgahları gezerken bu mercan desenli mükemmel kumaşı buldum. Parlamasına vuruldum.Onları yastık yaptım ama duvar için tablo bulamamıştım beni cezbeden.Ta ki yılbaşı için olan Dore 'nin kataloğundaki bu kanvas tabloları görünceye kadar duvarım bomboştu. Şimdiki uyum işte aynen resimdeki gibi:))


Sehpa üzerine de babaannemin yaptığı kahverengi, kenarları mekik oyası olan örtüyü serdim. 
     

       

2 yorum:

  1. çok güzel bir uyum, tablolara da diyecek yok hani :D

    YanıtlaSil
  2. beğeniniz için teşekkür ederim.

    takibinizdeyim
    :D

    YanıtlaSil

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....