7 Şubat 2011 Pazartesi

vipdükkan' a davetlisiniz

Size güzel bir haberim var. Artık sevdiğimiz markaları %70'e varan indirimlerle satın alabileceğimiz özel bir alışveriş kulübümüz var. Üç gün süren özel kampanyalardan yararlanmak için bu davetiyeyi kabul edip üye olmalısınız. Üyelik ücretsiz ve sadece davet edilenlere özel. Bu sayede herkesin ulaşamayacağı ayrıcalıklı bir alanda alışveriş yapma imkanın oluyor.
İşte davetiyen!
 
http://www.vipdukkan.com/Davetiye/206860/index.html
                                                      

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....