4 Şubat 2011 Cuma

MARKALONGA PRIVATE SHOPPING DAVETİ İSTEYENLER......

Türkiye’nin ilk özel alışveriş sitelerinden biri olan Markalonga, dünya genelinde milyonlarca moda severin yaşadığı özel alışveriş deneyimini, Türkiye’de bir adım öteye taşıyor. Sitemizde giyim, aksesuar, spor malzemeleri, kozmetik, oyuncak, teknoloji ve dekorasyon gibi farklı alanlarda ürünleri bulunan seçkin markalar, %70'e varan indirimli fiyatlar ve özel kampanyalarla siz değerli üyelerimize sunuluyor. İşte davetiyen!

http://www.markalonga.com/l.aspx?do=invite&code=saTz2HV|pQMM5jm7b0j0KgDAVETİMİ KABUL EDİN. SİZDE ARKADAŞLARINIZI DAVET EDİN Davet ettiğiniz arkadaşlarınızın ilk yaptıkları alışverişte markalonga'dan 10 TL lik Alışveriş kuponu kazanın.Ayrıca en fazla üye getirene iPad hediye ediyorlar.. kampanya katılım koşulları ie şöyle:Pad Kazanma Şansını Yakala

Markalonga'ya Arkadaşını Davet Et Apple iPad Kazan Kampanyası Katılım Koşulları
1. Bu kampanya, Markalonga tarafından düzenlenmektedir.
2. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi'nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.
3. Kampanya, 1 Şubat Salı Saat 14.00'da başlayıp, 28 Şubat Pazartesi gecesi saat 23:00 da sona erecektir.
4. Kampanya, www.markalonga.com adresinde yer almaktadır.
5. Türkiye genelinde, www.markalonga.com adresli internet sayfasına ücretsiz üye olup arkadaşlarını davet ederek kampanya’ya katılanlar için geçerlidir.
6. Kampanya süresince katılımcılar, internet sayfasında bulunan zorunlu üyelik bilgileri ile ücretsiz üye olacak ve www.markalonga.com ‘a  arkadaşlarını davet edeceklerdir.
7. Katılımcıların gerçek profil bilgileri ile kampanyaya katılmış olmaları gerekmektedir.
8. Üyelik, davet ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.
9. Katılımcıların her kabul edilen daveti kampanya içinde değerlendirmeye alınır.
10. Üyelik kaydı esnasında kişisel bilgilerle ilgili yanlış beyanlarda bulunanlar hediye alma hakkı kazanamazlar. Bu gibi durumlarda markalonga'nın hiçbir sorumluluğu yoktur.
11. Kampanya süresince, en fazla üye kazandıran ilk 1 kullanıcı ödüllendirilecektir.
12. Kampanya süresince en çok üye kazandıran 1 üyemiz Apple iPad ödülü kazanacaktır.
13. Ödül kazananlar www.markalonga.com sitesinde ilan edilecektir. Aynı üye sayısını yakalayan üyelerimizde sisteme kayıt önceliği esas alınacaktır.
14. Kazanan talihlinin elektronik posta adresine, kazandığı ödül bilgisi ile birlikte ne zaman ve ne şekilde teslim alacağı bilgisi de gönderilecektir.
15. Katılımcıların tebliğ ettikleri e-posta adreslerinin eksik veya hatalı olması nedeniyle gönderinin ulaşmaması durumunda, kazananın internet sitesinde yapılacak ilan ile belirtilmesi, kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
16. Kampanya esnasında, markalonga. com’u yanıltmaya çalışan kişilerin tespiti durumunda, bu kişilerin kampanya kayıtları sistemden hiçbir uyarıda bulunulmaksızın silinecektir.
17. Markalonga, kampanya kapsamında vereceğini duyurduğu hediyeyi, kapsamını, kampanya kurgu ve yapısını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
18. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez, nakit karşılığı talep edilemez.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....