24 Şubat 2011 Perşembe

Butigo'ya hoşgeldin.

Butigo'ya hoşgeldin.

Alışveriş alışkanlıklarını değiştirecek yeni bir konsept geliyor.
Hem de gelirken kazandırıyor. Aşağıdaki hediyeyi kazanmak ve erken davetiyelerden edinmek için sitemize gelin emailinizi bırakın.

3 şanslı kişiye bir yıllık tam 12 çift ayakkabı ya da 12 çantasını hediye ediyorlar.
Kazanmak için tek yapmanız gereken, Butigo'yu gelip butonlarla arkadaşlarınızla paylaşmak ve en çok arkadaşını getiren ilk 3 kişiden biri olmak.

Büyük ödülü kazanmak ve Butigo erken davetiyelerini almak için sizde katılın ve kendinize süper bir hediye armağan edin:)))

http://www.butigo.com/?refby=169314

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....