24 Haziran 2012 Pazar

KİPA indirimleri...

Alışveriş için genellikle kipayı tercih ederim. Her gidişimde de mutlaka kıyafet reyonunu gezerim. işte son %70 indirimlerden aldıklarım. kızıma 4 yaş kendimede 12 yaş için olan kot pantalonlardan aldım. süper yumuşak bir dokusu var. hem de 17 tl den 5.25 tl ye inmiş.
Sonra alttaki 3'lü t-shirtler 8.40 tl. F&F marka. Bu markanın ürünleri gayet kaliteli bence. önceki deneyimlerimden yararlanıp hemen aldım .
En son birde yazlık pantalon aldım kızıma. kapri de olabiliyor. O da 22 tl den 6.60 tl ye inmiş. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....