25 Haziran 2012 Pazartesi

BALIKLI T-SHİRT


Yine kipa günlerinden 1.50 TL ye beyaz t-shirt aldım. Güneş' in boyama kitaplarında bulduğum balık figürlerini t-shirtün önüne kurşun kalemle çizdim.

 ve renk renk kumaş boyalarıyla boyadım. sonra tersten sabitlemek için ütüledim. 40 derecede yıkandığında boyalarda çıkma falan olmadı.
Balıkların ağzından çıkan baloncukları da pipetle yaptım. pipeti boyaya bat ırdım ve t-shirt üzerine bastırdım bu halkalar oldu:))


benim kızım da bayıldı bu t-shirte.bakın bakalım nasıl olmuş:))Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....