30 Ocak 2012 Pazartesi

Yenileme-2

Geçen salı öğle tatilinde salı pazarına gittim. mesaiye de gecikmemek için hızlıca tezgahlara göz atarken (etikete dikkat...ZARA BASIC) bu mor renkli trikoya gözüm takıldı hele fiyatını duyunca (2,5 TL)hemen kaptım tezgahta askıda morun her tonu vardı. diğer renklerden de olsaydı alacaktım. Yumuşacık dokusu var.Eve gelince hareket kazandırayım dedim ve ütü ile yapışan taşları yerleştirip buharsız ütüleyerek sabitledim. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....