22 Ocak 2013 Salı

mutluluk yağmurunun hediyeleri

selam size sevgili arkadaşımın çekilişinden bahsetmek istiyorum. ben katıldım siz de katılın ..


https://www.facebook.com/pages/Mutluluk-Yağmuru/312173548895187?fref=tsÇEKİLİŞ ZAMANIII!!!

SAYFAMIZI BEĞENİP, GÖRSELDEKİ FOTOĞRAFI PAYLAŞANLAR ARASINDAN 2 KİŞİ (BU KURABİYELERDEN) "SEVGİLİLER GÜNÜ KURABİYESİ" KAZANACAK.

KAMPANYAMIZ 10.02.2013 SAAT 24.00'DE SONA ERECEKTİR. 

ÖNEMLİ NOT!!!

ÇEKİLİŞE KATILABİLMEK İÇİN SAYFANIN SAĞ ÜSTÜNDEKİ "BEĞEN" BUTONUNA TIKLAYARAK SAYFAMIZI BEĞENME VE FOTOĞRAFI HERKESE AÇIK ŞEKİLDE PAYLAŞMA ŞARTLARININ "HER İKİSİ DE" YERİNE GETİRİLMELİDİR. SADECE 1 TANESİNİ YERİNE GETİRENLER MAALESEF ÇEKİLİŞ LİSTESİ DIŞINDA KALACAKLARDIR..

SAYFAMIZI DAHA ÖNCEDEN BEĞENMİŞ OLANLAR DA FOTOĞRAFIMIZI KENDİ SAYFALARINDA PAYLAŞARAK ÇEKİLİŞE KATILABİLİRLER!

HERKESE İYİ ŞANSLAR:))


ayrıca SİPARİŞLERİNİZ hazırlanır...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

 

Nasıl alacaksınız?

Gezintiniz sonunda tam size göre birşey bulduysanız ve bu ürünü nasıl alacağım diyorsanız herşey çok basit:))
hemen satamant@hotmail.com yada satamant@gmail.com adresine seçtiğiniz ürünü belirten bir mail atıyorsunuz. Ardındanvereceğim hesap numarasına ödeme yapıyorsunuz, para hesabıma geçtiğinde kargonuzu gönderiyorum.
Ya da gittigidiyor'da sizin için özel satış açıyorum. Gitti gidiyor satışlar üzerinden komisyon aldığı için ödemeniz gereken miktar değişiyor. Siz ödemeyi yapar yapmaz ürünü size doğru uçuruyorum:). Kargoyu teslim aldığınızda onay veriyorsunuz, ben de paramı alıyorum :)

ÖNEMLİ NOT: Kargonuzu hergün aras kargo ile yollayabilirim. PTT kargoyla göndermemi istiyorsanız kargo ücretini de ödemeye dahil etmek zorundayız çünkü alıcı ödemeli kargo almıyorlar. Haftada 1 kez PTT ye gitme olanağım var.Bunu da hatırlatmış olayım.
Evet şekerler, bekliyorum mailleri. herkese uygun bir ürün vardır mutlaka....